Stránka mostbet-cesko cz je pouze informativní a neorganizuje hry o peníze.

Pravidla a předpisy Mostbet Česká republika

Vítejte na stránce Pravidla a podmínky Mostbet Česká republika. Tato stránka vám poskytuje informace o podmínkách a zásadách, podle kterých můžete používat služby Mostbet casino. Pokud tyto podmínky nesplňujete, měli byste ihned opustit tuto stránku.

U Fyzických Osob – Důležité Podmínky

Tato stránka je určena fyzickým osobám. Abyste mohli být považován za oprávněného uživatele Mostbetu, musíte splňovat požadovanou lawovou věk hranici pro hazardní hry. Tato věková hranice se v České republice liší: pro internetové stírací losy je věk 18 let, pro loterijní hry je věk 21 let a pro hazardní hry je věk 18 let. Jedině tak můžete dobíjet svůj účet, vybírat prostředky, využívat bonusy a promo kódy.

U Právnických Osob – Zásady a Podmínky

Mostbet vyžaduje od právnických osob, aby byly registrovány ve státě České republice. Tato právnická osoba musí mít na území ČR místo doručení. Kromě toho Mostbet vyžaduje zvláštní informace o této firmě a jejích členech.

Prohlášení o Zodpovědnosti Kontroly Let

Pokud člen Mostbetu, který je ve věku pod 18 let nakoupí služby Mostbetu, společnost Mostbet bude přijímat vážné opatření k poskytnutí správných informací k uživateli.

Pravidla a předpisy Mostbet Česká

Vzhledem k tomu, že tento zákazník není plnoletý, není oprávněn hrát hry jako Aviator slot a další a jeho finanční prostředky budou vráceny v patřičnou dobu po dosažení plnoletosti.

Vybírání a Uchovávání Údajů

Mostbet si vyhrazuje právo na vybírání a uchovávání informací o zákaznících věku 18 let. To platí pro uživatele webu a mobilní aplikace Mostbet. Tyto informace může Mostbet používat pro účely splnění požadavků platného práva, objasnění činností a dohled nad účty.

Závěrečné Ustanovení

Výše uvedené podmínky jsou pravidly Mostbet v České republice a tato pravidla musí dodržovat všichni uživatelé registrovaní u Mostbet, kteří se snaží provádět významné finanční transakce s Mostbet. V případě jakýchkoliv dotazů či potřebných informací se můžete obrátit na zákaznickou podporu Mostbetu.